REFERENCJE

Zobacz co mówią klienci
You are here:

Chciałabym napisać kilka słów na temat mojej współpracy z Panem Damianem Łacińskim. Powierzenie opieki technicznej nad stronami które prowadzę osobie, której nie znam na początku powodowało, że byłam pełna obaw. Pan Damian jednak szybko sprawił, że mu zaufałam i wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Wszelkie problemy pomaga rozwiązać błyskawicznie oszczędzając mi przy tym czasu i stresu.
W ostatnim okresie Pan Damian Łaciński podjął się także stworzenia dla mnie nowej strony internetowej. Moje oczekiwania były wysokie, a Pan Damian poradził sobie z nimi świetnie. Rzetelnie i szybko wykonał swoją pracę, był cierpliwi, odpowiadał na setki pytań w konsekwencji czego powstał testoland.pl. Z przyjemnością polecam Pana Damiana do współpracy osobom zainteresowanym.

 

Klaudia Matlachowska / nagroland.pl

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy w zakresie usług informatycznych z Panem Damianem, z których miałem przyjemność korzystać i zapewne nie raz do niego wrócę. Cenię sobie dobry kontakt, rzetelność, kreatywność oraz szybkie wykonanie. Polecam wszystkim, którym zależy na usługach najwyższej jakości.

Jakub Odolak / qmobil.pl

Pan Damian Łaciński to profesjonalista w tym co robi. Jakość i rzetelność świadczonych przez niego usług wyróżnia wysoki poziom. Polecam współpracę zwłaszcza osobom które cenią sobie przyjazny kontakt podczas wspólnych prac. Współpraca polegała na wyeliminowaniu złośliwego kodu w skryptach PHP.

Marcin Kacprzyński / ravedancestudio.com

Z satysfakcją rekomenduję usługi programistyczne świadczone przez Pana Damiana Łacińskiego. Zlecone przeze mnie zadanie wdrożenia szablonu zostało błyskawicznie wykonane, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu, a wszystkie kwestie techniczne rzetelnie i cierpliwie przedstawione.

Paulina Jędrzejewska / greendruk.pl

Niniejszym zaświadcza się, że Pan Damian Łaciński tworzył dla firmy 2future.pl wtyczki społecznościowe do WordPress’a.

Rafał Konarzewski / 2future.pl

Zostaw swoje referencje!

Szanowni Państwo, jeśli macie Państwo opinie z którymi zechcecie się ze mną podzielić to proszę         o przesłanie ich do mnie. Wszystkie Państwa sugestie i informacje (pozytywne jak i te negatywne) zostaną szczegółowo przeanalizowane.

Za wszystkie serdecznie dziękuję.

Wyślij Wiadomość