POZNAJ MNIE

Nie składam pustych obietnic. Solidnie pracuję na sukces swoich Klientów
You are here:

Witaj!

Bardzo mi miło, że moja oferta znalazła zainteresowanie u Ciebie. Postaram się w kilku słowach przybliżyć Tobie historię mojej działalności.

Jako freelancer, nieskrępowany wytycznymi szafa, jestem w stanie zaoferować Tobie projekty cechujące się niebanalnym smakiem korespondującymi z Państwa oczekiwaniami.

damianlacinski.pl to jednoosobowe studio identyfikacji internetowej. Na rynku internetowym działam od 2008 roku. Głównie zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem serwisów internetowych (w tym m.in sklepów). Jeśli chcesz poznać szczegóły przejdź do działu OFERTA.

Od początku działania na rynku udało mi się zachęcić do współpracy wielu klientów.

To co już zrobiłem możesz znaleźć w moim PORTFOLIO.

Dzięki temu, że współpracuję z agencjami reklamowymi oraz innymi kontrahentami mogę Tobie zaoferować ceny konkurencyjne zachowując przy tym pełen profesjonalizm i rzetelność powierzonych mi zleceń.

Zapraszam do współpracy,

podpis-www

0
Stali Klienci
0
Wdrożonych Projektów
0
Zadowoleni Klienci

Chcesz być częścią zespołu lub masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!!

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów kontaktu oraz marketingu bezpośredniego.

Cechy i korzyści mojej pracy

Kreatywność

Twoja strona internetowa będzie tak samo kreatywna jak Twoja działalność. Każdy projekt traktuje jakby w internecie było ich tysiące. Twoja strona będzie wyznacznikiem dla innych.

Integralność

Dostosowanie strony internetowej do identyfikacji wizualnej firmy, cechy z jakimi firma się utożsamia i co najważniejsze, docelowej grupy odbiorców strony www.

Jakość

Wysoka jakość wykonanych stron internetowych to jest to co mnie wyróżnia. Do każdej realizacji podchodzę indywidualnie co powoduje że jakość realizacji jest za każdym razem coraz lepsza.

Innowacje

Wykorzystuje najnowsze, sprawdzone oraz właściwie dobrane technologie do realizacji zleceń. Między innymi pracuję na: HTML5, CSS3,  jQuery, PHP.